|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.32 | 4.15 | 8.30 | 1.003 | 1.141 | 2.78 |
(-1.5) 2.03 |
(+1.5) 1.66 |
(2.5) 1.93 |
(2.5) 1.75 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(38)
|
Hovedmarkeder
(60)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(40)
|
Markeder På Mål
(52)
|
|
Halvlegsmarkeder
(59)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Club Olimpia Vinder
1.32
|
|
Uafgjort (Draw)
4.15
|
|
C.S. 2 de Mayo Vinder
8.30
|
|
Club Olimpia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.003
|
|
Club Olimpia Vinder Eller C.S. 2 de Mayo Vinder
1.141
|
|
C.S. 2 de Mayo Vinder Eller uafgjort (draw)
2.78
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club Olimpia | Uafgjort (Draw) | C.S. 2 de Mayo |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.65
|
(0 - 0)
11.25
|
(0 - 1)
18.25
|
|
(2 - 0)
5.65
|
(1 - 1)
7.20
|
(0 - 2)
51.00
|
|
(2 - 1)
7.80
|
(2 - 2)
19.25
|
(1 - 2)
24.00
|
|
(3 - 0)
7.80
|
(3 - 3)
88.00
|
(1 - 3)
86.00
|
|
(3 - 1)
11.00
|
(2 - 3)
78.00
|
|
|
(3 - 2)
29.00
|
||
|
(4 - 0)
13.75
|
||
|
(4 - 1)
19.25
|
||
|
(4 - 2)
51.00
|
||
|
(5 - 0)
29.00
|
||
|
(5 - 1)
41.00
|
||
|
(5 - 2)
91.00
|
||
|
(6 - 0)
67.00
|
||
|
(6 - 1)
86.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Club Olimpia | C.S. 2 de Mayo |
|---|---|
|
(-3.5)
7.10
|
(+3.5)
1.036
|
|
(-3.0)
6.30
|
(+3.0)
1.056
|
|
(-2.5)
3.50
|
(+2.5)
1.22
|
|
(-2.0)
2.875
|
(+2.0)
1.32
|
|
(-1.5)
2.03
|
(+1.5)
1.66
|
|
(-1.0)
1.55
|
(+1.0)
2.17
|
|
(0)
1.05
|
(0)
6.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
8.70
|
(1.0)
1.01
|
|
(1.5)
3.58
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.83
|
(2.0)
1.33
|
|
(2.5)
1.93
|
(2.5)
1.75
|
|
(3.0)
1.52
|
(3.0)
2.24
|
|
(3.5)
1.34
|
(3.5)
2.78
|
|
(4.0)
1.131
|
(4.0)
4.55
|
|
(4.5)
1.093
|
(4.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Olimpia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.40
|
(1.5)
1.47
|
|
(2.0)
1.80
|
(2.0)
1.87
|
|
(2.5)
1.47
|
(2.5)
2.40
|
|
(3.0)
1.186
|
(3.0)
3.82
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.S. 2 de Mayo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.87
|
(0.5)
1.79
|
|
(1.0)
1.24
|
(1.0)
3.52
|
|
(1.5)
1.113
|
(1.5)
5.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.41 | 1.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Olimpia Scorer | 1.041 | 7.60 |
| C.S. 2 de Mayo Scorer | 1.79 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer | 2.04 | 1.66 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.10 | 1.031 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.71 | 1.97 |
| Club Olimpia Scorer - Begge Halvlege | 2.21 | 1.56 |
| C.S. 2 de Mayo Scorer - Begge Halvlege | 9.40 | 1.013 |
| Club Olimpia Scorer - 1. Halvleg | 1.57 | 2.19 |
| Club Olimpia Scorer - 2. Halvleg | 1.33 | 2.93 |
| C.S. 2 de Mayo Scorer - 1. Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| C.S. 2 de Mayo Scorer - 2. Halvleg | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.30 | 1.106 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.54 | 1.43 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.48 | 2.67 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.038 | 11.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.04 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.57 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.20 | 1.049 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.05 | 1.183 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.40 | 1.48 |
| Club Olimpia Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.62 | 2.10 |
| Club Olimpia Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.30 |
| C.S. 2 de Mayo Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.40 | 1.026 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.48 | 2.40 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.98 | 1.32 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Club Olimpia Vinder
1.88
|
|
Uafgjort (Draw)
2.18
|
|
C.S. 2 de Mayo Vinder
7.90
|
|
Club Olimpia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.01
|
|
Club Olimpia Vinder Eller C.S. 2 de Mayo Vinder
1.52
|
|
C.S. 2 de Mayo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.71
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Club Olimpia | C.S. 2 de Mayo |
|---|---|
|
(-1.5)
4.65
|
(+1.5)
1.13
|
|
(-1.0)
3.34
|
(+1.0)
1.26
|
|
(0)
1.121
|
(0)
4.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.86
|
(0.5)
1.33
|
|
(1.0)
1.93
|
(1.0)
1.75
|
|
(1.5)
1.44
|
(1.5)
2.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Olimpia) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.44
|
(1.0)
2.51
|
|
(1.5)
1.21
|
(1.5)
3.74
|
|
(2.0)
1.011
|
(2.0)
9.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.S. 2 de Mayo) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.24
|
(0.5)
3.48
|