|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.79 | 3.00 | 2.34 | 1.45 | 1.28 | 1.32 |
(0) 1.99 |
(0) 1.69 |
(2.5) 1.53 |
(2.5) 2.29 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(38)
|
Hovedmarkeder
(63)
|
|
Handicapmarkeder
(15)
|
I Alt-markeder
(40)
|
Markeder På Mål
(51)
|
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Club Guaraní (Asunción) Vinder
2.79
|
|
Uafgjort (Draw)
3.00
|
|
Club Nacional Vinder
2.34
|
|
Club Guaraní (Asunción) Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
|
Club Guaraní (Asunción) Vinder Eller Club Nacional Vinder
1.28
|
|
Club Nacional Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club Guaraní (Asunción) | Uafgjort (Draw) | Club Nacional |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.40
|
(0 - 0)
7.70
|
(0 - 1)
5.70
|
|
(2 - 0)
12.25
|
(1 - 1)
5.10
|
(0 - 2)
9.80
|
|
(2 - 1)
9.70
|
(2 - 2)
15.00
|
(1 - 2)
8.60
|
|
(3 - 0)
32.00
|
(3 - 3)
78.00
|
(0 - 3)
24.00
|
|
(3 - 1)
27.00
|
(1 - 3)
22.00
|
|
|
(3 - 2)
41.00
|
(2 - 3)
36.00
|
|
|
(4 - 0)
88.00
|
(0 - 4)
64.00
|
|
|
(4 - 1)
78.00
|
(1 - 4)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Club Guaraní (Asunción) | Club Nacional |
|---|---|
|
(-1.5)
6.70
|
(+1.5)
1.046
|
|
(-1.0)
5.50
|
(+1.0)
1.083
|
|
(0)
1.99
|
(0)
1.69
|
|
(+1.0)
1.155
|
(-1.0)
4.20
|
|
(+1.5)
1.093
|
(-1.5)
5.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.70
|
(0.5)
1.026
|
|
(1.0)
6.05
|
(1.0)
1.063
|
|
(1.5)
2.625
|
(1.5)
1.38
|
|
(2.0)
1.95
|
(2.0)
1.69
|
|
(2.5)
1.53
|
(2.5)
2.29
|
|
(3.0)
1.22
|
(3.0)
3.50
|
|
(3.5)
1.139
|
(3.5)
4.40
|
|
(4.0)
1.012
|
(4.0)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Guaraní (Asunción))
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.71
|
(1.0)
1.98
|
|
(1.5)
1.30
|
(1.5)
3.05
|
|
(2.0)
1.039
|
(2.0)
7.00
|
|
(2.5)
1.013
|
(2.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Nacional)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.94
|
(1.0)
1.74
|
|
(1.5)
1.39
|
(1.5)
2.65
|
|
(2.0)
1.081
|
(2.0)
5.55
|
|
(2.5)
1.042
|
(2.5)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Guaraní (Asunción) Scorer | 1.40 | 2.64 |
| Club Nacional Scorer | 1.32 | 2.98 |
| Begge Hold Scorer | 1.95 | 1.727 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.90 | 1.034 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.01 | 1.68 |
| Club Guaraní (Asunción) Scorer - Begge Halvlege | 5.00 | 1.119 |
| Club Nacional Scorer - Begge Halvlege | 4.30 | 1.161 |
| Club Guaraní (Asunción) Scorer - 1. Halvleg | 2.40 | 1.48 |
| Club Guaraní (Asunción) Scorer - 2. Halvleg | 2.01 | 1.68 |
| Club Nacional Scorer - 1. Halvleg | 2.19 | 1.57 |
| Club Nacional Scorer - 2. Halvleg | 1.86 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.35 | 1.103 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.90 | 1.194 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.57 | 1.42 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.90 | 1.90 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.026 | 7.70 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.95 | 1.727 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.10 | 1.115 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.952 | 1.72 |
| Club Guaraní (Asunción) Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.86 | 1.198 |
| Club Nacional Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.28 |
| Club Nacional Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.70 | 1.01 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.97 | 1.71 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.10 | 1.076 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Club Guaraní (Asunción) Vinder
3.64
|
|
Uafgjort (Draw)
1.92
|
|
Club Nacional Vinder
3.125
|
|
Club Guaraní (Asunción) Vinder Eller uafgjort (draw)
1.26
|
|
Club Guaraní (Asunción) Vinder Eller Club Nacional Vinder
1.68
|
|
Club Nacional Vinder Eller uafgjort (draw)
1.188
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Club Guaraní (Asunción) | Club Nacional |
|---|---|
|
(0)
1.952
|
(0)
1.72
|
|
(+1.0)
1.002
|
(-1.0)
9.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.39
|
(0.5)
1.46
|
|
(1.0)
1.58
|
(1.0)
2.18
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Guaraní (Asunción)) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.48
|
(0.5)
2.40
|
|
(1.0)
1.047
|
(1.0)
7.20
|
|
(1.5)
1.01
|
(1.5)
9.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Nacional) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.57
|
(0.5)
2.19
|
|
(1.0)
1.079
|
(1.0)
6.00
|
|
(1.5)
1.028
|
(1.5)
8.30
|