|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.35 | 3.14 | 2.74 | 1.35 | 1.27 | 1.47 |
(0) 1.72 |
(0) 1.99 |
(2.5) 1.70 |
(2.5) 1.99 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(51)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
Handicapmarkeder
(16)
|
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(72)
|
Halvlegsmarkeder
(128)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(76)
|
Periodemarkeder
(44)
|
Andre Markeder
(4)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
GD Chaves Vinder
2.35
|
|
Uafgjort (Draw)
3.14
|
|
FC Penafiel Vinder
2.74
|
|
GD Chaves Vinder Eller uafgjort (draw)
1.35
|
|
GD Chaves Vinder Eller FC Penafiel Vinder
1.27
|
|
FC Penafiel Vinder Eller uafgjort (draw)
1.47
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| GD Chaves | Uafgjort (Draw) | FC Penafiel |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.10
|
(0 - 0)
9.00
|
(0 - 1)
7.90
|
|
(2 - 0)
11.25
|
(1 - 1)
5.60
|
(0 - 2)
13.75
|
|
(2 - 1)
8.90
|
(2 - 2)
14.00
|
(1 - 2)
9.80
|
|
(3 - 0)
25.00
|
(3 - 3)
69.00
|
(0 - 3)
33.00
|
|
(3 - 1)
21.00
|
(1 - 3)
25.00
|
|
|
(3 - 2)
32.00
|
(2 - 3)
35.00
|
|
|
(4 - 0)
69.00
|
(0 - 4)
93.00
|
|
|
(4 - 1)
58.00
|
(1 - 4)
76.00
|
|
|
(4 - 2)
88.00
|
(2 - 4)
106.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| GD Chaves | FC Penafiel |
|---|---|
|
(-1.5)
4.85
|
(+1.5)
1.104
|
|
(-1.0)
3.88
|
(+1.0)
1.168
|
|
(0)
1.72
|
(0)
1.99
|
|
(+1.0)
1.099
|
(-1.0)
4.95
|
|
(+1.5)
1.058
|
(-1.5)
6.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
8.10
|
(0.5)
1.001
|
|
(1.0)
6.90
|
(1.0)
1.023
|
|
(1.5)
2.98
|
(1.5)
1.27
|
|
(2.0)
2.27
|
(2.0)
1.47
|
|
(2.5)
1.70
|
(2.5)
1.99
|
|
(3.0)
1.32
|
(3.0)
2.76
|
|
(3.5)
1.21
|
(3.5)
3.38
|
|
(4.0)
1.048
|
(4.0)
5.95
|
|
(4.5)
1.028
|
(4.5)
6.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (GD Chaves)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.42
|
(0.5)
1.24
|
|
(1.0)
2.25
|
(1.0)
1.55
|
|
(1.5)
1.52
|
(1.5)
2.28
|
|
(2.0)
1.157
|
(2.0)
4.10
|
|
(2.5)
1.095
|
(2.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Penafiel)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.04
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
1.98
|
(1.0)
1.71
|
|
(1.5)
1.42
|
(1.5)
2.56
|
|
(2.0)
1.107
|
(2.0)
4.90
|
|
(2.5)
1.063
|
(2.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| GD Chaves Scorer | 1.25 | 3.48 |
| FC Penafiel Scorer | 1.31 | 3.10 |
| Begge Hold Scorer | 1.78 | 1.90 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.35 | 1.075 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.84 | 1.84 |
| GD Chaves Scorer - Begge Halvlege | 3.84 | 1.21 |
| FC Penafiel Scorer - Begge Halvlege | 4.40 | 1.165 |
| GD Chaves Scorer - 1. Halvleg | 2.08 | 1.65 |
| GD Chaves Scorer - 2. Halvleg | 1.76 | 1.93 |
| FC Penafiel Scorer - 1. Halvleg | 2.22 | 1.57 |
| FC Penafiel Scorer - 2. Halvleg | 1.87 | 1.81 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.75 | 1.142 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.30 | 1.533 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.70 | 2.15 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.005 | 9.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.78 | 1.90 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.35 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.94 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 7.80 | 1.043 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.60 | 1.101 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.98 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.18 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.92 | 1.77 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.08 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.24 | 1.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.99 | 1.71 |
| GD Chaves Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.96 | 1.333 |
| GD Chaves Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.50 | 1.031 |
| FC Penafiel Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
| FC Penafiel Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.75 | 1.007 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.81 | 1.87 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.25 | 1.116 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
GD Chaves Vinder
3.05
|
|
Uafgjort (Draw)
2.01
|
|
FC Penafiel Vinder
3.50
|
|
GD Chaves Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
GD Chaves Vinder Eller FC Penafiel Vinder
1.63
|
|
FC Penafiel Vinder Eller uafgjort (draw)
1.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| GD Chaves | FC Penafiel |
|---|---|
|
(-1.0)
8.70
|
(+1.0)
1.022
|
|
(0)
1.75
|
(0)
1.96
|
|
(+1.0)
1.006
|
(-1.0)
10.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.74
|
(0.5)
1.36
|
|
(1.0)
1.78
|
(1.0)
1.90
|
|
(1.5)
1.35
|
(1.5)
2.78
|
|
(2.0)
1.072
|
(2.0)
5.50
|
|
(2.5)
1.041
|
(2.5)
6.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (GD Chaves) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.65
|
(0.5)
2.08
|
|
(1.0)
1.123
|
(1.0)
5.25
|
|
(1.5)
1.055
|
(1.5)
7.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Penafiel) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.57
|
(0.5)
2.22
|
|
(1.0)
1.088
|
(1.0)
6.15
|
|
(1.5)
1.036
|
(1.5)
8.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
5.75
|
(5.5)
1.074
|
|
(6.5)
3.58
|
(6.5)
1.21
|
|
(7.5)
2.50
|
(7.5)
1.43
|
|
(8.5)
1.89
|
(8.5)
1.79
|
|
(9.5)
1.50
|
(9.5)
2.31
|
|
(10.5)
1.27
|
(10.5)
3.14
|
|
(11.5)
1.132
|
(11.5)
4.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |