|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.45 | 3.06 | 2.68 | 1.36 | 1.28 | 1.43 |
(0) 1.77 |
(0) 1.92 |
(2.5) 1.65 |
(2.5) 2.07 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(52)
|
Hovedmarkeder
(91)
|
Handicapmarkeder
(16)
|
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(73)
|
Halvlegsmarkeder
(133)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(76)
|
Periodemarkeder
(46)
|
Andre Markeder
(4)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Felgueiras 1932 Vinder
2.45
|
|
Uafgjort (Draw)
3.06
|
|
Leixões SC Vinder
2.68
|
|
FC Felgueiras 1932 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.36
|
|
FC Felgueiras 1932 Vinder Eller Leixões SC Vinder
1.28
|
|
Leixões SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Felgueiras 1932 | Uafgjort (Draw) | Leixões SC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.20
|
(0 - 0)
7.40
|
(0 - 1)
7.70
|
|
(2 - 0)
12.00
|
(1 - 1)
5.65
|
(0 - 2)
13.50
|
|
(2 - 1)
9.50
|
(2 - 2)
14.75
|
(1 - 2)
10.25
|
|
(3 - 0)
27.00
|
(3 - 3)
69.00
|
(0 - 3)
32.00
|
|
(3 - 1)
23.00
|
(1 - 3)
26.00
|
|
|
(3 - 2)
35.00
|
(2 - 3)
38.00
|
|
|
(4 - 0)
69.00
|
(0 - 4)
83.00
|
|
|
(4 - 1)
61.00
|
(1 - 4)
69.00
|
|
|
(4 - 2)
88.00
|
(2 - 4)
96.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| FC Felgueiras 1932 | Leixões SC |
|---|---|
|
(-1.5)
4.80
|
(+1.5)
1.105
|
|
(-1.0)
3.98
|
(+1.0)
1.16
|
|
(0)
1.77
|
(0)
1.92
|
|
(+1.0)
1.121
|
(-1.0)
4.55
|
|
(+1.5)
1.078
|
(-1.5)
5.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
6.80
|
(0.5)
1.026
|
|
(1.0)
5.75
|
(1.0)
1.053
|
|
(1.5)
2.75
|
(1.5)
1.32
|
|
(2.0)
2.12
|
(2.0)
1.54
|
|
(2.5)
1.65
|
(2.5)
2.07
|
|
(3.0)
1.30
|
(3.0)
2.85
|
|
(3.5)
1.20
|
(3.5)
3.45
|
|
(4.0)
1.05
|
(4.0)
5.90
|
|
(4.5)
1.034
|
(4.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Felgueiras 1932)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.15
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.08
|
(1.0)
1.64
|
|
(1.5)
1.48
|
(1.5)
2.375
|
|
(2.0)
1.143
|
(2.0)
4.25
|
|
(2.5)
1.093
|
(2.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Leixões SC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.94
|
(0.5)
1.32
|
|
(1.0)
1.93
|
(1.0)
1.75
|
|
(1.5)
1.42
|
(1.5)
2.56
|
|
(2.0)
1.117
|
(2.0)
4.70
|
|
(2.5)
1.075
|
(2.5)
5.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Felgueiras 1932 Scorer | 1.285 | 3.24 |
| Leixões SC Scorer | 1.33 | 2.99 |
| Begge Hold Scorer | 1.83 | 1.85 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.25 | 1.078 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.90 | 1.78 |
| FC Felgueiras 1932 Scorer - Begge Halvlege | 3.96 | 1.197 |
| Leixões SC Scorer - Begge Halvlege | 4.30 | 1.172 |
| FC Felgueiras 1932 Scorer - 1. Halvleg | 2.15 | 1.61 |
| FC Felgueiras 1932 Scorer - 2. Halvleg | 1.82 | 1.86 |
| Leixões SC Scorer - 1. Halvleg | 2.24 | 1.56 |
| Leixões SC Scorer - 2. Halvleg | 1.88 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.70 | 1.145 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.35 | 1.51 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.76 | 2.07 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.031 | 7.40 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.83 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.43 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.05 | 1.19 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 7.60 | 1.047 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.65 | 1.099 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.96 | 1.333 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.20 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.95 | 1.74 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.88 | 1.35 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.14 | 1.615 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.93 | 1.76 |
| FC Felgueiras 1932 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.31 |
| FC Felgueiras 1932 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.30 | 1.035 |
| Leixões SC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.34 | 1.27 |
| Leixões SC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.30 | 1.021 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.86 | 1.82 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.20 | 1.117 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Felgueiras 1932 Vinder
3.14
|
|
Uafgjort (Draw)
1.98
|
|
Leixões SC Vinder
3.48
|
|
FC Felgueiras 1932 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
FC Felgueiras 1932 Vinder Eller Leixões SC Vinder
1.66
|
|
Leixões SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| FC Felgueiras 1932 | Leixões SC |
|---|---|
|
(-1.5)
9.30
|
(+1.5)
1.002
|
|
(-1.0)
8.30
|
(+1.0)
1.028
|
|
(0)
1.79
|
(0)
1.92
|
|
(+1.0)
1.017
|
(-1.0)
9.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.55
|
(0.5)
1.41
|
|
(1.0)
1.72
|
(1.0)
1.97
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.82
|
|
(2.0)
1.076
|
(2.0)
5.45
|
|
(2.5)
1.049
|
(2.5)
6.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.11 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Felgueiras 1932) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.116
|
(1.0)
5.40
|
|
(1.5)
1.059
|
(1.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Leixões SC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.56
|
(0.5)
2.24
|
|
(1.0)
1.096
|
(1.0)
5.90
|
|
(1.5)
1.048
|
(1.5)
7.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
4.60
|
(6.5)
1.127
|
|
(7.5)
3.05
|
(7.5)
1.285
|
|
(8.5)
2.20
|
(8.5)
1.55
|
|
(9.5)
1.727
|
(9.5)
1.97
|
|
(10.5)
1.41
|
(10.5)
2.56
|
|
(11.5)
1.22
|
(11.5)
3.50
|
|
(12.5)
1.104
|
(12.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |