|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.00 | 3.94 | 1.68 | 1.98 | 1.186 | 1.175 |
(+1.0) 1.615 |
(-1.0) 2.15 |
(3.5) 1.56 |
(3.5) 2.25 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(46)
|
Hovedmarkeder
(85)
|
|
Handicapmarkeder
(19)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(65)
|
|
Halvlegsmarkeder
(114)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Sligo Rovers FC Vinder
4.00
|
|
Uafgjort (Draw)
3.94
|
|
Dundalk FC Vinder
1.68
|
|
Sligo Rovers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.98
|
|
Sligo Rovers FC Vinder Eller Dundalk FC Vinder
1.186
|
|
Dundalk FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.175
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Sligo Rovers FC | Uafgjort (Draw) | Dundalk FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
16.25
|
(0 - 0)
19.50
|
(0 - 1)
9.50
|
|
(2 - 0)
28.00
|
(1 - 1)
7.70
|
(0 - 2)
10.00
|
|
(2 - 1)
13.25
|
(2 - 2)
12.25
|
(1 - 2)
7.70
|
|
(3 - 0)
61.00
|
(3 - 3)
41.00
|
(0 - 3)
14.75
|
|
(3 - 1)
33.00
|
(1 - 3)
12.00
|
|
|
(3 - 2)
30.00
|
(2 - 3)
18.25
|
|
|
(4 - 1)
88.00
|
(0 - 4)
28.00
|
|
|
(4 - 2)
86.00
|
(1 - 4)
23.00
|
|
|
(2 - 4)
36.00
|
||
|
(3 - 4)
76.00
|
||
|
(0 - 5)
64.00
|
||
|
(1 - 5)
53.00
|
||
|
(2 - 5)
78.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Sligo Rovers FC | Dundalk FC |
|---|---|
|
(-1.5)
7.90
|
(+1.5)
1.011
|
|
(-1.0)
7.10
|
(+1.0)
1.025
|
|
(0)
2.97
|
(0)
1.28
|
|
(+1.0)
1.615
|
(-1.0)
2.15
|
|
(+1.5)
1.35
|
(-1.5)
2.67
|
|
(+2.0)
1.137
|
(-2.0)
4.20
|
|
(+2.5)
1.097
|
(-2.5)
4.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.65
|
(1.5)
1.103
|
|
(2.0)
3.80
|
(2.0)
1.161
|
|
(2.5)
2.31
|
(2.5)
1.444
|
|
(3.0)
1.85
|
(3.0)
1.73
|
|
(3.5)
1.56
|
(3.5)
2.25
|
|
(4.0)
1.27
|
(4.0)
3.02
|
|
(4.5)
1.181
|
(4.5)
3.62
|
|
(5.0)
1.051
|
(5.0)
5.80
|
|
(5.5)
1.035
|
(5.5)
6.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sligo Rovers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.10
|
(0.5)
1.29
|
|
(1.0)
2.03
|
(1.0)
1.68
|
|
(1.5)
1.46
|
(1.5)
2.45
|
|
(2.0)
1.126
|
(2.0)
4.60
|
|
(2.5)
1.078
|
(2.5)
5.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Dundalk FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.05
|
(1.0)
1.103
|
|
(1.5)
2.30
|
(1.5)
1.52
|
|
(2.0)
1.71
|
(2.0)
2.00
|
|
(2.5)
1.41
|
(2.5)
2.61
|
|
(3.0)
1.15
|
(3.0)
4.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Sligo Rovers FC Scorer | 1.30 | 3.15 |
| Dundalk FC Scorer | 1.055 | 7.20 |
| Begge Hold Scorer | 1.51 | 2.35 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.10 | 1.188 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.47 | 2.46 |
| Sligo Rovers FC Scorer - Begge Halvlege | 4.15 | 1.181 |
| Dundalk FC Scorer - Begge Halvlege | 2.26 | 1.55 |
| Sligo Rovers FC Scorer - 1. Halvleg | 2.18 | 1.59 |
| Sligo Rovers FC Scorer - 2. Halvleg | 1.85 | 1.83 |
| Dundalk FC Scorer - 1. Halvleg | 1.57 | 2.22 |
| Dundalk FC Scorer - 2. Halvleg | 1.38 | 2.76 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.48 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.64 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.83 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 8.80 | 1.027 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.46 | 1.55 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.33 | 3.34 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.51 | 2.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.79 | 1.89 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.51 | 1.45 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.70 | 1.045 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.22 | 1.571 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.24 | 1.285 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.68 | 1.40 |
| Sligo Rovers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.64 | 1.23 |
| Sligo Rovers FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 11.25 | 1.002 |
| Dundalk FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.83 | 1.85 |
| Dundalk FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.42 | 2.61 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.14 | 1.30 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Sligo Rovers FC Vinder
4.30
|
|
Uafgjort (Draw)
2.41
|
|
Dundalk FC Vinder
2.19
|
|
Sligo Rovers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.55
|
|
Sligo Rovers FC Vinder Eller Dundalk FC Vinder
1.45
|
|
Dundalk FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.147
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Sligo Rovers FC | Dundalk FC |
|---|---|
|
(0)
2.72
|
(0)
1.39
|
|
(+1.0)
1.159
|
(-1.0)
4.25
|
|
(+1.5)
1.083
|
(-1.5)
5.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.70
|
(0.5)
1.19
|
|
(1.0)
2.51
|
(1.0)
1.43
|
|
(1.5)
1.63
|
(1.5)
2.11
|
|
(2.0)
1.23
|
(2.0)
3.50
|
|
(2.5)
1.139
|
(2.5)
4.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sligo Rovers FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.59
|
(0.5)
2.18
|
|
(1.0)
1.098
|
(1.0)
5.65
|
|
(1.5)
1.043
|
(1.5)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Dundalk FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.43
|
(1.0)
2.58
|
|
(1.5)
1.20
|
(1.5)
3.94
|
|
(2.0)
1.012
|
(2.0)
10.25
|