|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.571 | 3.85 | 4.85 | 1.118 | 1.196 | 2.16 |
(-1.0) 1.97 |
(+1.0) 1.727 |
(2.5) 1.98 |
(2.5) 1.72 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(44)
|
Hovedmarkeder
(83)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(63)
|
|
Halvlegsmarkeder
(108)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
St Patrick's Athletic FC Vinder
1.571
|
|
Uafgjort (Draw)
3.85
|
|
Shelbourne FC Vinder
4.85
|
|
St Patrick's Athletic FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.118
|
|
St Patrick's Athletic FC Vinder Eller Shelbourne FC Vinder
1.196
|
|
Shelbourne FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.16
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| St Patrick's Athletic FC | Uafgjort (Draw) | Shelbourne FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.85
|
(0 - 0)
14.00
|
(0 - 1)
14.25
|
|
(2 - 0)
7.60
|
(1 - 1)
7.10
|
(0 - 2)
30.00
|
|
(2 - 1)
7.60
|
(2 - 2)
15.25
|
(1 - 2)
15.50
|
|
(3 - 0)
11.75
|
(3 - 3)
64.00
|
(0 - 3)
78.00
|
|
(3 - 1)
12.50
|
(1 - 3)
46.00
|
|
|
(3 - 2)
24.00
|
(2 - 3)
46.00
|
|
|
(4 - 0)
24.00
|
||
|
(4 - 1)
25.00
|
||
|
(4 - 2)
48.00
|
||
|
(5 - 0)
56.00
|
||
|
(5 - 1)
58.00
|
||
|
(5 - 2)
98.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| St Patrick's Athletic FC | Shelbourne FC |
|---|---|
|
(-3.0)
8.50
|
(+3.0)
1.001
|
|
(-2.5)
4.75
|
(+2.5)
1.105
|
|
(-2.0)
4.05
|
(+2.0)
1.154
|
|
(-1.5)
2.49
|
(+1.5)
1.40
|
|
(-1.0)
1.97
|
(+1.0)
1.727
|
|
(0)
1.188
|
(0)
3.64
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.64
|
(1.5)
1.179
|
|
(2.0)
2.875
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.98
|
(2.5)
1.72
|
|
(3.0)
1.54
|
(3.0)
2.13
|
|
(3.5)
1.333
|
(3.5)
2.67
|
|
(4.0)
1.132
|
(4.0)
4.20
|
|
(4.5)
1.094
|
(4.5)
4.80
|
|
(5.0)
1.001
|
(5.0)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (St Patrick's Athletic FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.15
|
(1.0)
1.173
|
|
(1.5)
2.09
|
(1.5)
1.64
|
|
(2.0)
1.55
|
(2.0)
2.23
|
|
(2.5)
1.31
|
(2.5)
2.93
|
|
(3.0)
1.084
|
(3.0)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Shelbourne FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.30
|
(0.5)
1.51
|
|
(1.0)
1.52
|
(1.0)
2.33
|
|
(1.5)
1.23
|
(1.5)
3.56
|
|
(2.0)
1.017
|
(2.0)
8.20
|
|
(2.5)
1.002
|
(2.5)
9.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.13 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| St Patrick's Athletic FC Scorer | 1.097 | 5.70 |
| Shelbourne FC Scorer | 1.52 | 2.33 |
| Begge Hold Scorer | 1.75 | 1.94 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.75 | 1.095 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.63 | 2.11 |
| St Patrick's Athletic FC Scorer - Begge Halvlege | 2.40 | 1.49 |
| Shelbourne FC Scorer - Begge Halvlege | 5.80 | 1.093 |
| St Patrick's Athletic FC Scorer - 1. Halvleg | 1.63 | 2.11 |
| St Patrick's Athletic FC Scorer - 2. Halvleg | 1.42 | 2.61 |
| Shelbourne FC Scorer - 1. Halvleg | 2.61 | 1.42 |
| Shelbourne FC Scorer - 2. Halvleg | 2.20 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.333 | 1.168 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.24 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.18 | 1.59 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.46 | 2.72 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.02 | 14.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.75 | 1.94 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.16 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.10 | 1.057 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.33 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.58 | 1.43 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.15 | 1.61 |
| St Patrick's Athletic FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.86 | 1.82 |
| St Patrick's Athletic FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.96 | 1.197 |
| Shelbourne FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.05 | 1.124 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.55 | 2.26 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.48 | 1.25 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
St Patrick's Athletic FC Vinder
2.12
|
|
Uafgjort (Draw)
2.28
|
|
Shelbourne FC Vinder
5.15
|
|
St Patrick's Athletic FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.098
|
|
St Patrick's Athletic FC Vinder Eller Shelbourne FC Vinder
1.51
|
|
Shelbourne FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.58
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| St Patrick's Athletic FC | Shelbourne FC |
|---|---|
|
(-1.5)
5.50
|
(+1.5)
1.083
|
|
(-1.0)
4.15
|
(+1.0)
1.165
|
|
(0)
1.30
|
(0)
3.14
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.04
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
2.03
|
(1.0)
1.68
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.50
|
|
(2.0)
1.112
|
(2.0)
4.70
|
|
(2.5)
1.063
|
(2.5)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (St Patrick's Athletic FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.37
|
(1.0)
2.80
|
|
(1.5)
1.172
|
(1.5)
4.30
|
|
(2.0)
1.001
|
(2.0)
11.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Shelbourne FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.42
|
(0.5)
2.61
|
|
(1.0)
1.032
|
(1.0)
8.40
|
|
(1.5)
1.005
|
(1.5)
10.75
|