|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.58 | 3.68 | 4.65 | 1.106 | 1.18 | 2.06 |
(-1.0) 2.12 |
(+1.0) 1.63 |
(2.5) 1.98 |
(2.5) 1.67 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(28)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(12)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CSM Şcolar Reşita Vinder
1.58
|
|
Uafgjort (Draw)
3.68
|
|
Cetatea Suceava Vinder
4.65
|
|
CSM Şcolar Reşita Vinder Eller uafgjort (draw)
1.106
|
|
CSM Şcolar Reşita Vinder Eller Cetatea Suceava Vinder
1.18
|
|
Cetatea Suceava Vinder Eller uafgjort (draw)
2.06
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| CSM Şcolar Reşita | Cetatea Suceava |
|---|---|
|
(-2.5)
5.50
|
(+2.5)
1.093
|
|
(-2.0)
4.65
|
(+2.0)
1.135
|
|
(-1.5)
2.72
|
(+1.5)
1.37
|
|
(-1.0)
2.12
|
(+1.0)
1.63
|
|
(0)
1.222
|
(0)
3.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.76
|
(1.5)
1.17
|
|
(2.0)
2.95
|
(2.0)
1.28
|
|
(2.5)
1.98
|
(2.5)
1.67
|
|
(3.0)
1.55
|
(3.0)
2.11
|
|
(3.5)
1.35
|
(3.5)
2.63
|
|
(4.0)
1.136
|
(4.0)
4.15
|
|
(4.5)
1.095
|
(4.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CSM Şcolar Reşita)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.15
|
(1.0)
1.139
|
|
(1.5)
2.06
|
(1.5)
1.60
|
|
(2.0)
1.53
|
(2.0)
2.17
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cetatea Suceava)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.60
|
(1.0)
2.06
|
|
(1.5)
1.28
|
(1.5)
2.99
|
|
(2.0)
1.035
|
(2.0)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CSM Şcolar Reşita Scorer | 1.065 | 6.30 |
| Cetatea Suceava Scorer | 1.42 | 2.54 |
| Begge Hold Scorer | 1.68 | 1.99 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.45 | 1.091 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.61 | 2.09 |
| CSM Şcolar Reşita Scorer - Begge Halvlege | 2.44 | 1.45 |
| Cetatea Suceava Scorer - Begge Halvlege | 5.45 | 1.091 |
| CSM Şcolar Reşita Scorer - 1. Halvleg | 1.64 | 2.04 |
| CSM Şcolar Reşita Scorer - 2. Halvleg | 1.41 | 2.56 |
| Cetatea Suceava Scorer - 1. Halvleg | 2.50 | 1.43 |
| Cetatea Suceava Scorer - 2. Halvleg | 2.08 | 1.615 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.25 | 1.16 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.08 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.09 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
CSM Şcolar Reşita Vinder
2.17
|
|
Uafgjort (Draw)
2.19
|
|
Cetatea Suceava Vinder
4.85
|
|
CSM Şcolar Reşita Vinder Eller uafgjort (draw)
1.091
|
|
CSM Şcolar Reşita Vinder Eller Cetatea Suceava Vinder
1.50
|
|
Cetatea Suceava Vinder Eller uafgjort (draw)
1.51
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| CSM Şcolar Reşita | Cetatea Suceava |
|---|---|
|
(-1.0)
4.50
|
(+1.0)
1.134
|
|
(0)
1.32
|
(0)
2.92
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.00
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.03
|
(1.0)
1.615
|
|
(1.5)
1.45
|
(1.5)
2.32
|
| Ulige | Lige |
| 2.00 | 1.67 |