|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.56 | 3.76 | 4.70 | 1.103 | 1.172 | 2.10 |
(-1.0) 2.05 |
(+1.0) 1.67 |
(2.5) 1.98 |
(2.5) 1.67 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(28)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(12)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CSM Slatina Vinder
1.56
|
|
Uafgjort (Draw)
3.76
|
|
AFC Unirea 04 Slobozia Vinder
4.70
|
|
CSM Slatina Vinder Eller uafgjort (draw)
1.103
|
|
CSM Slatina Vinder Eller AFC Unirea 04 Slobozia Vinder
1.172
|
|
AFC Unirea 04 Slobozia Vinder Eller uafgjort (draw)
2.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| CSM Slatina | AFC Unirea 04 Slobozia |
|---|---|
|
(-2.5)
5.15
|
(+2.5)
1.107
|
|
(-2.0)
4.40
|
(+2.0)
1.152
|
|
(-1.5)
2.64
|
(+1.5)
1.39
|
|
(-1.0)
2.05
|
(+1.0)
1.67
|
|
(0)
1.222
|
(0)
3.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.72
|
(1.5)
1.175
|
|
(2.0)
2.97
|
(2.0)
1.28
|
|
(2.5)
1.98
|
(2.5)
1.67
|
|
(3.0)
1.55
|
(3.0)
2.11
|
|
(3.5)
1.35
|
(3.5)
2.64
|
|
(4.0)
1.143
|
(4.0)
4.10
|
|
(4.5)
1.102
|
(4.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CSM Slatina)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.20
|
(1.0)
1.137
|
|
(1.5)
2.08
|
(1.5)
1.59
|
|
(2.0)
1.55
|
(2.0)
2.13
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (AFC Unirea 04 Slobozia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.59
|
(1.0)
2.08
|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.05
|
|
(2.0)
1.038
|
(2.0)
6.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.615 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CSM Slatina Scorer | 1.067 | 6.20 |
| AFC Unirea 04 Slobozia Scorer | 1.44 | 2.47 |
| Begge Hold Scorer | 1.69 | 1.97 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.40 | 1.095 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.61 | 2.09 |
| CSM Slatina Scorer - Begge Halvlege | 2.39 | 1.47 |
| AFC Unirea 04 Slobozia Scorer - Begge Halvlege | 5.40 | 1.094 |
| CSM Slatina Scorer - 1. Halvleg | 1.62 | 2.08 |
| CSM Slatina Scorer - 2. Halvleg | 1.41 | 2.56 |
| AFC Unirea 04 Slobozia Scorer - 1. Halvleg | 2.53 | 1.42 |
| AFC Unirea 04 Slobozia Scorer - 2. Halvleg | 2.11 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.15 | 1.166 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.08 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.09 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
CSM Slatina Vinder
2.13
|
|
Uafgjort (Draw)
2.23
|
|
AFC Unirea 04 Slobozia Vinder
4.85
|
|
CSM Slatina Vinder Eller uafgjort (draw)
1.09
|
|
CSM Slatina Vinder Eller AFC Unirea 04 Slobozia Vinder
1.49
|
|
AFC Unirea 04 Slobozia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.53
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| CSM Slatina | AFC Unirea 04 Slobozia |
|---|---|
|
(-1.0)
4.25
|
(+1.0)
1.15
|
|
(0)
1.31
|
(0)
2.97
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.00
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.06
|
(1.0)
1.60
|
|
(1.5)
1.46
|
(1.5)
2.29
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.69 |