|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.49 | 3.74 | 5.55 | 1.067 | 1.176 | 2.24 |
(-1.0) 1.90 |
(+1.0) 1.79 |
(2.5) 1.78 |
(2.5) 1.88 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(43)
|
Hovedmarkeder
(81)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(45)
|
Markeder På Mål
(63)
|
|
Halvlegsmarkeder
(104)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Inverness Caledonian Thistle FC Vinder
1.49
|
|
Uafgjort (Draw)
3.74
|
|
Arbroath FC Vinder
5.55
|
|
Inverness Caledonian Thistle FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.067
|
|
Inverness Caledonian Thistle FC Vinder Eller Arbroath FC Vinder
1.176
|
|
Arbroath FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Inverness Caledonian Thistle FC | Uafgjort (Draw) | Arbroath FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.40
|
(0 - 0)
8.50
|
(0 - 1)
13.00
|
|
(2 - 0)
6.20
|
(1 - 1)
6.55
|
(0 - 2)
31.00
|
|
(2 - 1)
7.40
|
(2 - 2)
17.25
|
(1 - 2)
17.00
|
|
(3 - 0)
9.90
|
(3 - 3)
76.00
|
(0 - 3)
83.00
|
|
(3 - 1)
12.50
|
(1 - 3)
56.00
|
|
|
(3 - 2)
28.00
|
(2 - 3)
56.00
|
|
|
(4 - 0)
20.50
|
||
|
(4 - 1)
25.00
|
||
|
(4 - 2)
56.00
|
||
|
(5 - 0)
48.00
|
||
|
(5 - 1)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Inverness Caledonian Thistle FC | Arbroath FC |
|---|---|
|
(-3.5)
9.80
|
(+3.5)
1.006
|
|
(-3.0)
9.20
|
(+3.0)
1.014
|
|
(-2.5)
4.85
|
(+2.5)
1.126
|
|
(-2.0)
4.00
|
(+2.0)
1.18
|
|
(-1.5)
2.49
|
(+1.5)
1.44
|
|
(-1.0)
1.90
|
(+1.0)
1.79
|
|
(0)
1.16
|
(0)
4.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
8.40
|
(0.5)
1.011
|
|
(1.0)
7.20
|
(1.0)
1.03
|
|
(1.5)
3.10
|
(1.5)
1.27
|
|
(2.0)
2.44
|
(2.0)
1.43
|
|
(2.5)
1.78
|
(2.5)
1.88
|
|
(3.0)
1.40
|
(3.0)
2.54
|
|
(3.5)
1.27
|
(3.5)
3.10
|
|
(4.0)
1.091
|
(4.0)
5.20
|
|
(4.5)
1.067
|
(4.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Inverness Caledonian Thistle FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.60
|
(1.0)
1.20
|
|
(1.5)
1.96
|
(1.5)
1.68
|
|
(2.0)
1.47
|
(2.0)
2.32
|
|
(2.5)
1.27
|
(2.5)
3.00
|
|
(3.0)
1.073
|
(3.0)
5.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Arbroath FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.97
|
(0.5)
1.67
|
|
(1.0)
1.31
|
(1.0)
2.93
|
|
(1.5)
1.143
|
(1.5)
4.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.24 | 1.55 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Inverness Caledonian Thistle FC Scorer | 1.116 | 5.05 |
| Arbroath FC Scorer | 1.69 | 2.00 |
| Begge Hold Scorer | 1.952 | 1.72 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.95 | 1.053 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.76 | 1.909 |
| Inverness Caledonian Thistle FC Scorer - Begge Halvlege | 2.50 | 1.444 |
| Arbroath FC Scorer - Begge Halvlege | 6.95 | 1.053 |
| Inverness Caledonian Thistle FC Scorer - 1. Halvleg | 1.666 | 2.03 |
| Inverness Caledonian Thistle FC Scorer - 2. Halvleg | 1.45 | 2.48 |
| Arbroath FC Scorer - 1. Halvleg | 2.98 | 1.32 |
| Arbroath FC Scorer - 2. Halvleg | 2.48 | 1.45 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.85 | 1.127 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.48 | 1.45 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.58 | 2.39 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.012 | 8.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.952 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.51 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.90 | 1.195 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.55 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.48 | 1.45 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.21 | 1.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.88 | 1.78 |
| Inverness Caledonian Thistle FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.89 | 1.77 |
| Inverness Caledonian Thistle FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.95 | 1.19 |
| Arbroath FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.05 | 1.077 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.63 | 2.09 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.64 | 1.222 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Inverness Caledonian Thistle FC Vinder
2.08
|
|
Uafgjort (Draw)
2.16
|
|
Arbroath FC Vinder
5.75
|
|
Inverness Caledonian Thistle FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.06
|
|
Inverness Caledonian Thistle FC Vinder Eller Arbroath FC Vinder
1.53
|
|
Arbroath FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.58
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Inverness Caledonian Thistle FC | Arbroath FC |
|---|---|
|
(-1.5)
5.35
|
(+1.5)
1.089
|
|
(-1.0)
4.05
|
(+1.0)
1.166
|
|
(0)
1.25
|
(0)
3.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.69
|
(0.5)
1.35
|
|
(1.0)
1.81
|
(1.0)
1.82
|
|
(1.5)
1.35
|
(1.5)
2.69
|
|
(2.0)
1.078
|
(2.0)
5.30
|
|
(2.5)
1.046
|
(2.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Inverness Caledonian Thistle FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.03
|
(0.5)
1.666
|
|
(1.0)
1.33
|
(1.0)
2.93
|
|
(1.5)
1.157
|
(1.5)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Arbroath FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.32
|
(0.5)
2.98
|
|
(1.0)
1.006
|
(1.0)
10.00
|