|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.22 | 3.06 | 2.08 | 1.57 | 1.27 | 1.24 |
(0) 2.34 |
(0) 1.52 |
(2.5) 1.571 |
(2.5) 2.18 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(46)
|
Hovedmarkeder
(80)
|
|
Handicapmarkeder
(17)
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(62)
|
|
Halvlegsmarkeder
(108)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Stenhousemuir FC Vinder
3.22
|
|
Uafgjort (Draw)
3.06
|
|
Raith Rovers FC Vinder
2.08
|
|
Stenhousemuir FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.57
|
|
Stenhousemuir FC Vinder Eller Raith Rovers FC Vinder
1.27
|
|
Raith Rovers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Stenhousemuir FC | Uafgjort (Draw) | Raith Rovers FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.70
|
(0 - 0)
7.10
|
(0 - 1)
5.65
|
|
(2 - 0)
15.25
|
(1 - 1)
5.35
|
(0 - 2)
8.70
|
|
(2 - 1)
11.00
|
(2 - 2)
15.00
|
(1 - 2)
8.20
|
|
(3 - 0)
41.00
|
(3 - 3)
67.00
|
(0 - 3)
18.50
|
|
(3 - 1)
31.00
|
(1 - 3)
18.25
|
|
|
(3 - 2)
41.00
|
(2 - 3)
32.00
|
|
|
(4 - 1)
81.00
|
(0 - 4)
46.00
|
|
|
(1 - 4)
46.00
|
||
|
(2 - 4)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Stenhousemuir FC | Raith Rovers FC |
|---|---|
|
(-1.5)
7.40
|
(+1.5)
1.04
|
|
(-1.0)
6.45
|
(+1.0)
1.062
|
|
(0)
2.34
|
(0)
1.52
|
|
(+1.0)
1.27
|
(-1.0)
3.24
|
|
(+1.5)
1.166
|
(-1.5)
4.20
|
|
(+2.0)
1.024
|
(-2.0)
8.30
|
|
(+2.5)
1.013
|
(-2.5)
9.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
6.95
|
(0.5)
1.037
|
|
(1.0)
5.80
|
(1.0)
1.069
|
|
(1.5)
2.67
|
(1.5)
1.36
|
|
(2.0)
2.03
|
(2.0)
1.62
|
|
(2.5)
1.571
|
(2.5)
2.18
|
|
(3.0)
1.26
|
(3.0)
3.16
|
|
(3.5)
1.175
|
(3.5)
3.85
|
|
(4.0)
1.04
|
(4.0)
6.75
|
|
(4.5)
1.026
|
(4.5)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stenhousemuir FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.41
|
(0.5)
1.444
|
|
(1.0)
1.58
|
(1.0)
2.12
|
|
(1.5)
1.26
|
(1.5)
3.16
|
|
(2.0)
1.032
|
(2.0)
6.60
|
|
(2.5)
1.013
|
(2.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Raith Rovers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.20
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.0)
2.21
|
(1.0)
1.533
|
|
(1.5)
1.50
|
(1.5)
2.25
|
|
(2.0)
1.149
|
(2.0)
4.00
|
|
(2.5)
1.091
|
(2.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Stenhousemuir FC Scorer | 1.46 | 2.45 |
| Raith Rovers FC Scorer | 1.27 | 3.28 |
| Begge Hold Scorer | 1.909 | 1.76 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.85 | 1.055 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.95 | 1.727 |
| Stenhousemuir FC Scorer - Begge Halvlege | 5.15 | 1.112 |
| Raith Rovers FC Scorer - Begge Halvlege | 3.56 | 1.23 |
| Stenhousemuir FC Scorer - 1. Halvleg | 2.50 | 1.444 |
| Stenhousemuir FC Scorer - 2. Halvleg | 2.09 | 1.63 |
| Raith Rovers FC Scorer - 1. Halvleg | 2.04 | 1.66 |
| Raith Rovers FC Scorer - 2. Halvleg | 1.74 | 1.93 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.90 | 1.124 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.48 | 1.45 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.82 | 1.99 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.038 | 7.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.909 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.60 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.40 | 1.157 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.35 | 1.104 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.28 | 1.53 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.71 | 1.38 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.01 | 1.68 |
| Stenhousemuir FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.15 | 1.174 |
| Raith Rovers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.75 | 1.37 |
| Raith Rovers FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.95 | 1.053 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.89 | 1.77 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.25 | 1.108 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Stenhousemuir FC Vinder
4.10
|
|
Uafgjort (Draw)
1.952
|
|
Raith Rovers FC Vinder
2.77
|
|
Stenhousemuir FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.33
|
|
Stenhousemuir FC Vinder Eller Raith Rovers FC Vinder
1.66
|
|
Raith Rovers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.145
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Stenhousemuir FC | Raith Rovers FC |
|---|---|
|
(0)
2.21
|
(0)
1.56
|
|
(+1.0)
1.043
|
(-1.0)
6.80
|
|
(+1.5)
1.016
|
(-1.5)
8.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.39
|
(0.5)
1.44
|
|
(1.0)
1.615
|
(1.0)
2.08
|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.08
|
|
(2.0)
1.042
|
(2.0)
6.40
|
|
(2.5)
1.02
|
(2.5)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stenhousemuir FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.444
|
(0.5)
2.50
|
|
(1.0)
1.046
|
(1.0)
7.30
|
|
(1.5)
1.016
|
(1.5)
9.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Raith Rovers FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.66
|
(0.5)
2.04
|
|
(1.0)
1.134
|
(1.0)
4.75
|
|
(1.5)
1.065
|
(1.5)
6.45
|