|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.90 | 3.32 | 3.90 | 1.20 | 1.27 | 1.78 |
(-1.0) 2.68 |
(+1.0) 1.42 |
(2.5) 1.68 |
(2.5) 2.09 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(46)
|
Hovedmarkeder
(90)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(17)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(74)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(135)
|
Periodemarkeder
(43)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CA Osasuna Vinder
1.90
|
|
Uafgjort (Draw)
3.32
|
|
RCD Espanyol Vinder
3.90
|
|
CA Osasuna Vinder Eller uafgjort (draw)
1.20
|
|
CA Osasuna Vinder Eller RCD Espanyol Vinder
1.27
|
|
RCD Espanyol Vinder Eller uafgjort (draw)
1.78
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| CA Osasuna | Uafgjort (Draw) | RCD Espanyol |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.80
|
(0 - 0)
8.70
|
(0 - 1)
9.50
|
|
(2 - 0)
8.10
|
(1 - 1)
5.85
|
(0 - 2)
21.00
|
|
(2 - 1)
8.00
|
(2 - 2)
16.00
|
(1 - 2)
13.00
|
|
(3 - 0)
15.75
|
(3 - 3)
83.00
|
(0 - 3)
61.00
|
|
(3 - 1)
16.50
|
(1 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 2)
32.00
|
(2 - 3)
51.00
|
|
|
(4 - 0)
41.00
|
||
|
(4 - 1)
41.00
|
||
|
(4 - 2)
78.00
|
||
|
(5 - 0)
106.00
|
||
|
(5 - 1)
111.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| CA Osasuna | RCD Espanyol |
|---|---|
|
(-2.5)
6.90
|
(+2.5)
1.014
|
|
(-2.0)
6.20
|
(+2.0)
1.044
|
|
(-1.5)
3.40
|
(+1.5)
1.23
|
|
(-1.0)
2.68
|
(+1.0)
1.42
|
|
(0)
1.34
|
(0)
2.72
|
|
(+1.0)
1.004
|
(-1.0)
7.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.30
|
(0.5)
1.001
|
|
(1.0)
6.25
|
(1.0)
1.031
|
|
(1.5)
2.82
|
(1.5)
1.31
|
|
(2.0)
2.20
|
(2.0)
1.54
|
|
(2.5)
1.68
|
(2.5)
2.09
|
|
(3.0)
1.31
|
(3.0)
2.94
|
|
(3.5)
1.20
|
(3.5)
3.52
|
|
(4.0)
1.037
|
(4.0)
6.05
|
|
(4.5)
1.015
|
(4.5)
6.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CA Osasuna)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.70
|
(1.0)
1.40
|
|
(1.5)
1.68
|
(1.5)
2.07
|
|
(2.0)
1.27
|
(2.0)
3.38
|
|
(2.5)
1.156
|
(2.5)
4.30
|
|
(3.0)
1.008
|
(3.0)
8.40
|
|
(3.5)
1.001
|
(3.5)
8.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RCD Espanyol)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.26
|
(0.5)
1.49
|
|
(1.0)
1.53
|
(1.0)
2.35
|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.58
|
|
(2.0)
1.026
|
(2.0)
8.10
|
|
(2.5)
1.006
|
(2.5)
9.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.14 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CA Osasuna Scorer | 1.195 | 4.10 |
| RCD Espanyol Scorer | 1.52 | 2.36 |
| Begge Hold Scorer | 1.90 | 1.80 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.40 | 1.056 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.88 | 1.82 |
| CA Osasuna Scorer - Begge Halvlege | 3.20 | 1.30 |
| RCD Espanyol Scorer - Begge Halvlege | 6.10 | 1.089 |
| CA Osasuna Scorer - 1. Halvleg | 1.90 | 1.80 |
| CA Osasuna Scorer - 2. Halvleg | 1.63 | 2.14 |
| RCD Espanyol Scorer - 1. Halvleg | 2.69 | 1.41 |
| RCD Espanyol Scorer - 2. Halvleg | 2.21 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.15 | 1.127 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.72 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.46 | 1.48 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.70 | 2.16 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 4.05 | 1.24 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.01 | 8.70 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.90 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.57 | 1.444 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.333 | 1.175 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.60 | 1.036 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.85 | 1.099 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.20 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.34 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.06 | 1.68 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.02 | 1.333 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.14 | 1.63 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.89 | 1.81 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.83 | 1.87 |
| CA Osasuna Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.41 | 1.50 |
| CA Osasuna Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.20 | 1.087 |
| RCD Espanyol Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.95 | 1.137 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.82 | 1.88 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.00 | 1.135 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
CA Osasuna Vinder
2.56
|
|
Uafgjort (Draw)
2.06
|
|
RCD Espanyol Vinder
4.75
|
|
CA Osasuna Vinder Eller uafgjort (draw)
1.142
|
|
CA Osasuna Vinder Eller RCD Espanyol Vinder
1.666
|
|
RCD Espanyol Vinder Eller uafgjort (draw)
1.44
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| CA Osasuna | RCD Espanyol |
|---|---|
|
(-1.5)
7.90
|
(+1.5)
1.021
|
|
(-1.0)
6.30
|
(+1.0)
1.07
|
|
(0)
1.44
|
(0)
2.58
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.60
|
(0.5)
1.43
|
|
(1.0)
1.727
|
(1.0)
2.03
|
|
(1.5)
1.33
|
(1.5)
3.02
|
|
(2.0)
1.064
|
(2.0)
6.35
|
|
(2.5)
1.028
|
(2.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CA Osasuna) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.80
|
(0.5)
1.90
|
|
(1.0)
1.189
|
(1.0)
4.15
|
|
(1.5)
1.089
|
(1.5)
6.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RCD Espanyol) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.41
|
(0.5)
2.69
|
|
(1.0)
1.028
|
(1.0)
9.20
|
|
(1.5)
1.002
|
(1.5)
12.00
|