|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.36 | 3.30 | 2.80 | 1.37 | 1.27 | 1.50 |
(0) 1.71 |
(0) 2.03 |
(2.5) 1.87 |
(2.5) 1.85 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(45)
|
Hovedmarkeder
(93)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(76)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(145)
|
Periodemarkeder
(46)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Real Racing Club de Santander Vinder
2.36
|
|
Uafgjort (Draw)
3.30
|
|
Deportivo Alavés Vinder
2.80
|
|
Real Racing Club de Santander Vinder Eller uafgjort (draw)
1.37
|
|
Real Racing Club de Santander Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder
1.27
|
|
Deportivo Alavés Vinder Eller uafgjort (draw)
1.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Real Racing Club de Santander | Uafgjort (Draw) | Deportivo Alavés |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
8.00
|
(0 - 0)
12.00
|
(0 - 1)
8.90
|
|
(2 - 0)
11.75
|
(1 - 1)
5.80
|
(0 - 2)
14.50
|
|
(2 - 1)
8.70
|
(2 - 2)
12.50
|
(1 - 2)
9.70
|
|
(3 - 0)
24.00
|
(3 - 3)
56.00
|
(0 - 3)
32.00
|
|
(3 - 1)
18.50
|
(1 - 3)
23.00
|
|
|
(3 - 2)
27.00
|
(2 - 3)
30.00
|
|
|
(4 - 0)
61.00
|
(0 - 4)
83.00
|
|
|
(4 - 1)
48.00
|
(1 - 4)
64.00
|
|
|
(4 - 2)
69.00
|
(2 - 4)
81.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Real Racing Club de Santander | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(-1.5)
4.333
|
(+1.5)
1.117
|
|
(-1.0)
3.56
|
(+1.0)
1.20
|
|
(0)
1.71
|
(0)
2.03
|
|
(+1.0)
1.114
|
(-1.0)
4.65
|
|
(+1.5)
1.063
|
(-1.5)
5.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
7.40
|
(1.0)
1.004
|
|
(1.5)
3.34
|
(1.5)
1.222
|
|
(2.0)
2.63
|
(2.0)
1.38
|
|
(2.5)
1.87
|
(2.5)
1.85
|
|
(3.0)
1.45
|
(3.0)
2.41
|
|
(3.5)
1.29
|
(3.5)
2.91
|
|
(4.0)
1.089
|
(4.0)
4.70
|
|
(4.5)
1.055
|
(4.5)
5.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Real Racing Club de Santander)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.48
|
(0.5)
1.21
|
|
(1.0)
2.44
|
(1.0)
1.48
|
|
(1.5)
1.59
|
(1.5)
2.22
|
|
(2.0)
1.222
|
(2.0)
3.76
|
|
(2.5)
1.127
|
(2.5)
4.75
|
|
(3.0)
1.001
|
(3.0)
9.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.06
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.13
|
(1.0)
1.64
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.46
|
|
(2.0)
1.136
|
(2.0)
4.60
|
|
(2.5)
1.08
|
(2.5)
5.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Real Racing Club de Santander Scorer | 1.23 | 3.72 |
| Deportivo Alavés Scorer | 1.29 | 3.26 |
| Begge Hold Scorer | 1.666 | 2.08 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.45 | 1.113 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.74 | 1.98 |
| Real Racing Club de Santander Scorer - Begge Halvlege | 3.48 | 1.26 |
| Deportivo Alavés Scorer - Begge Halvlege | 4.05 | 1.20 |
| Real Racing Club de Santander Scorer - 1. Halvleg | 1.99 | 1.727 |
| Real Racing Club de Santander Scorer - 2. Halvleg | 1.68 | 2.06 |
| Deportivo Alavés Scorer - 1. Halvleg | 2.14 | 1.63 |
| Deportivo Alavés Scorer - 2. Halvleg | 1.80 | 1.90 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.30 | 1.177 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.14 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.12 | 1.64 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.56 | 2.43 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 3.54 | 1.30 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.032 | 12.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.666 | 2.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.14 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.40 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 6.45 | 1.079 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.80 | 1.101 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.16 | 1.62 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.85 | 1.85 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.55 | 1.25 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.49 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.19 | 1.60 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.11 | 1.65 |
| Real Racing Club de Santander Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.72 | 1.40 |
| Real Racing Club de Santander Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.60 | 1.052 |
| Deportivo Alavés Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.30 |
| Deportivo Alavés Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.70 | 1.022 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.70 | 2.03 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.70 | 1.152 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Real Racing Club de Santander Vinder
3.02
|
|
Uafgjort (Draw)
2.12
|
|
Deportivo Alavés Vinder
3.52
|
|
Real Racing Club de Santander Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
|
Real Racing Club de Santander Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder
1.63
|
|
Deportivo Alavés Vinder Eller uafgjort (draw)
1.33
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Real Racing Club de Santander | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(-1.5)
9.70
|
(+1.5)
1.004
|
|
(-1.0)
8.00
|
(+1.0)
1.033
|
|
(0)
1.74
|
(0)
1.98
|
|
(+1.0)
1.007
|
(-1.0)
9.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.77
|
(0.5)
1.38
|
|
(1.0)
1.90
|
(1.0)
1.83
|
|
(1.5)
1.41
|
(1.5)
2.67
|
|
(2.0)
1.101
|
(2.0)
5.30
|
|
(2.5)
1.053
|
(2.5)
6.35
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Real Racing Club de Santander) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.727
|
(0.5)
1.99
|
|
(1.0)
1.156
|
(1.0)
4.65
|
|
(1.5)
1.073
|
(1.5)
6.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.63
|
(0.5)
2.14
|
|
(1.0)
1.11
|
(1.0)
5.55
|
|
(1.5)
1.049
|
(1.5)
7.80
|