|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.97 | 3.18 | 3.36 | 1.22 | 1.24 | 1.63 |
(0) 1.47 |
(0) 2.46 |
(2.5) 1.59 |
(2.5) 2.10 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Chanthaburi FC Vinder
1.97
|
|
Uafgjort (Draw)
3.18
|
|
Nakhon Pathom United FC Vinder
3.36
|
|
Chanthaburi FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
Chanthaburi FC Vinder Eller Nakhon Pathom United FC Vinder
1.24
|
|
Nakhon Pathom United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.63
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Chanthaburi FC | Nakhon Pathom United FC |
|---|---|
|
(-2.5)
8.50
|
(+2.5)
1.021
|
|
(-2.0)
7.70
|
(+2.0)
1.034
|
|
(-1.5)
3.92
|
(+1.5)
1.189
|
|
(-1.0)
2.99
|
(+1.0)
1.31
|
|
(0)
1.47
|
(0)
2.46
|
|
(+1.0)
1.053
|
(-1.0)
6.80
|
|
(+1.5)
1.032
|
(-1.5)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.90
|
(1.0)
1.052
|
|
(1.5)
2.67
|
(1.5)
1.34
|
|
(2.0)
2.07
|
(2.0)
1.571
|
|
(2.5)
1.59
|
(2.5)
2.10
|
|
(3.0)
1.27
|
(3.0)
3.00
|
|
(3.5)
1.178
|
(3.5)
3.70
|
|
(4.0)
1.04
|
(4.0)
6.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Chanthaburi FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.40
|
(1.0)
1.43
|
|
(1.5)
1.58
|
(1.5)
2.09
|
|
(2.0)
1.21
|
(2.0)
3.44
|
| Ulige | Lige |
| 1.909 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Nakhon Pathom United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.59
|
(1.0)
2.08
|
|
(1.5)
1.28
|
(1.5)
2.99
|
|
(2.0)
1.046
|
(2.0)
5.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Chanthaburi FC Scorer | 1.21 | 3.68 |
| Nakhon Pathom United FC Scorer | 1.44 | 2.47 |
| Begge Hold Scorer | 1.88 | 1.76 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.65 | 1.053 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.88 | 1.76 |
| Chanthaburi FC Scorer - Begge Halvlege | 3.34 | 1.25 |
| Nakhon Pathom United FC Scorer - Begge Halvlege | 5.20 | 1.103 |
| Chanthaburi FC Scorer - 1. Halvleg | 1.95 | 1.71 |
| Chanthaburi FC Scorer - 2. Halvleg | 1.69 | 1.97 |
| Nakhon Pathom United FC Scorer - 1. Halvleg | 2.47 | 1.44 |
| Nakhon Pathom United FC Scorer - 2. Halvleg | 2.11 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.80 | 1.122 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.46 | 1.444 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Chanthaburi FC Vinder
2.62
|
|
Uafgjort (Draw)
2.00
|
|
Nakhon Pathom United FC Vinder
4.15
|
|
Chanthaburi FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.133
|
|
Chanthaburi FC Vinder Eller Nakhon Pathom United FC Vinder
1.61
|
|
Nakhon Pathom United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Chanthaburi FC | Nakhon Pathom United FC |
|---|---|
|
(-1.0)
6.40
|
(+1.0)
1.054
|
|
(0)
1.51
|
(0)
2.29
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.55
|
(0.5)
1.37
|
|
(1.0)
1.68
|
(1.0)
1.94
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
2.79
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.65 |