|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.571 | 3.85 | 4.45 | 1.118 | 1.164 | 2.08 |
(-1.0) 2.08 |
(+1.0) 1.65 |
(2.5) 2.02 |
(2.5) 1.64 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(28)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(12)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Nongbua Pitchaya FC Vinder
1.571
|
|
Uafgjort (Draw)
3.85
|
|
Chiangmai United FC Vinder
4.45
|
|
Nongbua Pitchaya FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.118
|
|
Nongbua Pitchaya FC Vinder Eller Chiangmai United FC Vinder
1.164
|
|
Chiangmai United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.08
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Nongbua Pitchaya FC | Chiangmai United FC |
|---|---|
|
(-2.5)
5.50
|
(+2.5)
1.093
|
|
(-2.0)
4.65
|
(+2.0)
1.136
|
|
(-1.5)
2.73
|
(+1.5)
1.37
|
|
(-1.0)
2.08
|
(+1.0)
1.65
|
|
(0)
1.23
|
(0)
3.52
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.86
|
(1.5)
1.161
|
|
(2.0)
3.06
|
(2.0)
1.26
|
|
(2.5)
2.02
|
(2.5)
1.64
|
|
(3.0)
1.571
|
(3.0)
2.07
|
|
(3.5)
1.36
|
(3.5)
2.60
|
|
(4.0)
1.141
|
(4.0)
4.15
|
|
(4.5)
1.099
|
(4.5)
4.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Nongbua Pitchaya FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.05
|
(1.0)
1.152
|
|
(1.5)
2.03
|
(1.5)
1.615
|
|
(2.0)
1.51
|
(2.0)
2.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Chiangmai United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.59
|
(1.0)
2.08
|
|
(1.5)
1.26
|
(1.5)
3.10
|
|
(2.0)
1.016
|
(2.0)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Nongbua Pitchaya FC Scorer | 1.08 | 5.75 |
| Chiangmai United FC Scorer | 1.43 | 2.50 |
| Begge Hold Scorer | 1.666 | 2.01 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.40 | 1.094 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.571 | 2.16 |
| Nongbua Pitchaya FC Scorer - Begge Halvlege | 2.39 | 1.47 |
| Chiangmai United FC Scorer - Begge Halvlege | 5.35 | 1.097 |
| Nongbua Pitchaya FC Scorer - 1. Halvleg | 1.61 | 2.09 |
| Nongbua Pitchaya FC Scorer - 2. Halvleg | 1.41 | 2.56 |
| Chiangmai United FC Scorer - 1. Halvleg | 2.47 | 1.44 |
| Chiangmai United FC Scorer - 2. Halvleg | 2.08 | 1.62 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.15 | 1.165 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.08 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.08 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Nongbua Pitchaya FC Vinder
2.12
|
|
Uafgjort (Draw)
2.27
|
|
Chiangmai United FC Vinder
4.75
|
|
Nongbua Pitchaya FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.096
|
|
Nongbua Pitchaya FC Vinder Eller Chiangmai United FC Vinder
1.47
|
|
Chiangmai United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.54
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Nongbua Pitchaya FC | Chiangmai United FC |
|---|---|
|
(-1.0)
4.40
|
(+1.0)
1.141
|
|
(0)
1.32
|
(0)
2.92
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.05
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.0)
2.06
|
(1.0)
1.60
|
|
(1.5)
1.42
|
(1.5)
2.39
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.71 |