|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.04 | 3.02 | 3.70 | 1.22 | 1.32 | 1.67 |
(0) 1.43 |
(0) 2.58 |
(2.0) 1.73 |
(2.0) 1.98 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(32)
|
Hovedmarkeder
(88)
|
Handicapmarkeder
(16)
|
|
I Alt-markeder
(40)
|
Markeder På Mål
(59)
|
Halvlegsmarkeder
(101)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Deportivo Toluca F.C. Vinder
2.04
|
|
Uafgjort (Draw)
3.02
|
|
León F.C. Vinder
3.70
|
|
Deportivo Toluca F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
Deportivo Toluca F.C. Vinder Eller León F.C. Vinder
1.32
|
|
León F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.67
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Finale
|
|
Deportivo Toluca F.C.
1.54
|
|
León F.C.
2.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Deportivo Toluca F.C. | Uafgjort (Draw) | León F.C. |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.50
|
(0 - 0)
6.05
|
(0 - 1)
6.85
|
|
(2 - 0)
7.50
|
(1 - 1)
5.25
|
(0 - 2)
16.50
|
|
(2 - 1)
8.50
|
(2 - 2)
18.75
|
(1 - 2)
12.75
|
|
(3 - 0)
17.25
|
(0 - 3)
48.00
|
|
|
(3 - 1)
20.50
|
(1 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 2)
41.00
|
(2 - 3)
56.00
|
|
|
(4 - 0)
46.00
|
||
|
(4 - 1)
53.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Deportivo Toluca F.C. | León F.C. |
|---|---|
|
(-2.0)
8.80
|
(+2.0)
1.008
|
|
(-1.5)
4.20
|
(+1.5)
1.153
|
|
(-1.0)
3.20
|
(+1.0)
1.26
|
|
(0)
1.43
|
(0)
2.58
|
|
(+1.0)
1.018
|
(-1.0)
8.10
|
|
(+1.5)
1.003
|
(-1.5)
9.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
6.05
|
(0.5)
1.063
|
|
(1.0)
4.75
|
(1.0)
1.119
|
|
(1.5)
2.26
|
(1.5)
1.51
|
|
(2.0)
1.73
|
(2.0)
1.98
|
|
(2.5)
1.39
|
(2.5)
2.59
|
|
(3.0)
1.139
|
(3.0)
4.40
|
|
(3.5)
1.094
|
(3.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Toluca F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.08
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
2.03
|
(1.0)
1.70
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.58
|
|
(2.0)
1.109
|
(2.0)
5.05
|
|
(2.5)
1.06
|
(2.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.952 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (León F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.09
|
(0.5)
1.63
|
|
(1.0)
1.363
|
(1.0)
2.875
|
|
(1.5)
1.168
|
(1.5)
4.333
|
| Ulige | Lige |
| 2.21 | 1.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Deportivo Toluca F.C. Scorer | 1.30 | 3.08 |
| León F.C. Scorer | 1.63 | 2.09 |
| Begge Hold Scorer | 2.21 | 1.56 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 9.70 | 1.01 |
| Mål I Begge Halvlege | 3.42 | 1.25 |
| Deportivo Toluca F.C. Scorer - Begge Halvlege | 6.15 | 1.075 |
| León F.C. Scorer - Begge Halvlege | 10.25 | 1.005 |
| Deportivo Toluca F.C. Scorer - 1. Halvleg | 4.20 | 1.171 |
| Deportivo Toluca F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.45 | 2.48 |
| León F.C. Scorer - 1. Halvleg | 5.85 | 1.084 |
| León F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.85 | 1.81 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.79 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.64 | 1.40 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.11 | 1.727 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.063 | 6.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.21 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.20 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.95 | 1.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.25 | 1.109 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.20 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.51 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.30 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.30 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.75 | 1.92 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.61 | 2.12 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.57 | 2.19 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.93 | 1.33 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.00 | 1.033 |
| León F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.45 | 1.10 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.14 | 1.60 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.40 | 1.067 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Deportivo Toluca F.C. Vinder
4.75
|
|
Uafgjort (Draw)
1.29
|
|
León F.C. Vinder
7.70
|
|
Deportivo Toluca F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.013
|
|
Deportivo Toluca F.C. Vinder Eller León F.C. Vinder
2.93
|
|
León F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.103
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Deportivo Toluca F.C. | León F.C. |
|---|---|
|
(0)
1.50
|
(0)
2.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.37
|
(0.5)
2.875
|
| Ulige | Lige |
| 3.28 | 1.27 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Toluca F.C.) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.171
|
(0.5)
4.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (León F.C.) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.084
|
(0.5)
5.85
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.