|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.67 | 2.03 | 4.60 | 1.152 | 1.69 | 1.41 |
(0) 1.48 |
(0) 2.43 |
(1.0) 1.666 |
(1.0) 2.20 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(25)
|
Hovedmarkeder
(57)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(10)
|
I Alt-markeder
(27)
|
Markeder På Mål
(32)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(55)
|
Markeder på hjørnespark
(45)
|
Markeder på fejl
(23)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Modena FC 2018 Vinder
2.67
|
|
Uafgjort (Draw)
2.03
|
|
SS Juve Stabia Vinder
4.60
|
|
Modena FC 2018 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.152
|
|
Modena FC 2018 Vinder Eller SS Juve Stabia Vinder
1.69
|
|
SS Juve Stabia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.41
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Semifinale
|
|
Modena FC 2018
1.30
|
|
SS Juve Stabia
3.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Modena FC 2018 | Uafgjort (Draw) | SS Juve Stabia |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.56
|
(0 - 0)
2.47
|
(0 - 1)
5.40
|
|
(2 - 0)
11.25
|
(1 - 1)
8.10
|
(0 - 2)
23.00
|
|
(2 - 1)
23.00
|
(2 - 2)
64.00
|
(1 - 2)
32.00
|
|
(3 - 0)
41.00
|
||
|
(3 - 1)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Modena FC 2018 | SS Juve Stabia |
|---|---|
|
(-1.5)
7.20
|
(+1.5)
1.009
|
|
(-1.0)
6.00
|
(+1.0)
1.045
|
|
(0)
1.48
|
(0)
2.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.50
|
(0.5)
1.46
|
|
(1.0)
1.666
|
(1.0)
2.20
|
|
(1.5)
1.285
|
(1.5)
3.25
|
|
(2.0)
1.038
|
(2.0)
7.50
|
|
(2.5)
1.014
|
(2.5)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Modena FC 2018)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.72
|
(0.5)
1.97
|
|
(1.0)
1.179
|
(1.0)
4.75
|
|
(1.5)
1.091
|
(1.5)
6.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.51 | 1.45 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SS Juve Stabia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.40
|
(0.5)
2.67
|
|
(1.0)
1.049
|
(1.0)
9.40
|
|
(1.5)
1.024
|
(1.5)
12.25
|
| Ulige | Lige |
| 3.14 | 1.30 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Modena FC 2018 Scorer | 1.98 | 1.72 |
| SS Juve Stabia Scorer | 2.68 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer | 5.30 | 1.113 |
| Modena FC 2018 Scorer - 2. Halvleg | 1.98 | 1.72 |
| SS Juve Stabia Scorer - 2. Halvleg | 2.68 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 5.30 | 1.113 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 5.30 | 1.113 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.46 | 2.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 5.30 | 1.113 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 10.75 | 1.005 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.10 | 1.038 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.85 | 1.092 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.40 | 1.109 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.28 | 3.26 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.139 | 4.80 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.117 | 5.20 |
| Modena FC 2018 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.95 | 1.06 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.15 | 1.121 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
6.35
|
(4.5)
1.069
|
|
(5.5)
3.04
|
(5.5)
1.32
|
|
(6.5)
1.84
|
(6.5)
1.84
|
|
(7.5)
1.36
|
(7.5)
2.84
|
|
(8.5)
1.127
|
(8.5)
4.85
|
|
(9.5)
1.021
|
(9.5)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.