|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.10 | 1.99 | 3.62 | 1.21 | 1.67 | 1.285 |
(0) 1.72 |
(0) 1.97 |
(0.5) 2.52 |
(0.5) 1.44 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Hovedmarkeder
(25)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(24)
|
Markeder På Mål
(15)
|
Halvlegsmarkeder
(17)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ceará U20 Vinder
3.10
|
|
Uafgjort (Draw)
1.99
|
|
Fortaleza CE U20 Vinder
3.62
|
|
Ceará U20 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
|
Ceará U20 Vinder Eller Fortaleza CE U20 Vinder
1.67
|
|
Fortaleza CE U20 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.285
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Ceará U20 | Fortaleza CE U20 |
|---|---|
|
(0)
1.72
|
(0)
1.97
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.52
|
(0.5)
1.44
|
|
(1.0)
1.64
|
(1.0)
2.02
|
|
(1.5)
1.28
|
(1.5)
3.08
|
|
(2.0)
1.041
|
(2.0)
6.90
|
|
(2.5)
1.018
|
(2.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ceará U20)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.60
|
(0.5)
2.11
|
|
(1.0)
1.107
|
(1.0)
5.40
|
|
(1.5)
1.048
|
(1.5)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.60 | 1.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Fortaleza CE U20)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.51
|
(0.5)
2.29
|
|
(1.0)
1.071
|
(1.0)
6.50
|
|
(1.5)
1.028
|
(1.5)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.75 | 1.36 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.