|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.75 | 2.27 | 3.36 | 1.25 | 1.52 | 1.36 |
(0) 1.69 |
(0) 2.01 |
(1.0) 2.20 |
(1.0) 1.58 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(65)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(39)
|
Halvlegsmarkeder
(62)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Stenhousemuir FC Vinder
2.75
|
|
Uafgjort (Draw)
2.27
|
|
Alloa Athletic FC Vinder
3.36
|
|
Stenhousemuir FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
|
Stenhousemuir FC Vinder Eller Alloa Athletic FC Vinder
1.52
|
|
Alloa Athletic FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.36
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Stenhousemuir FC | Uafgjort (Draw) | Alloa Athletic FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.15
|
(0 - 0)
3.20
|
(0 - 1)
4.75
|
|
(2 - 0)
11.75
|
(1 - 1)
6.30
|
(0 - 2)
15.00
|
|
(2 - 1)
17.00
|
(2 - 2)
43.00
|
(1 - 2)
19.25
|
|
(3 - 0)
41.00
|
(0 - 3)
53.00
|
|
|
(3 - 1)
56.00
|
(1 - 3)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Stenhousemuir FC | Alloa Athletic FC |
|---|---|
|
(-1.5)
8.00
|
(+1.5)
1.025
|
|
(-1.0)
6.50
|
(+1.0)
1.057
|
|
(0)
1.69
|
(0)
2.01
|
|
(+1.0)
1.017
|
(-1.0)
8.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.20
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.0)
2.20
|
(1.0)
1.58
|
|
(1.5)
1.48
|
(1.5)
2.33
|
|
(2.0)
1.145
|
(2.0)
4.30
|
|
(2.5)
1.087
|
(2.5)
5.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stenhousemuir FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.85
|
(0.5)
1.79
|
|
(1.0)
1.24
|
(1.0)
3.55
|
|
(1.5)
1.105
|
(1.5)
5.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.31 | 1.50 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Alloa Athletic FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.71
|
(0.5)
1.95
|
|
(1.0)
1.155
|
(1.0)
4.50
|
|
(1.5)
1.068
|
(1.5)
6.35
|
| Ulige | Lige |
| 2.47 | 1.44 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Stenhousemuir FC Scorer | 1.79 | 1.85 |
| Alloa Athletic FC Scorer | 1.95 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer | 3.58 | 1.22 |
| Stenhousemuir FC Scorer - 2. Halvleg | 1.82 | 1.82 |
| Alloa Athletic FC Scorer - 2. Halvleg | 2.00 | 1.67 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.66 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.66 | 1.21 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.26 | 3.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 6.55 | 1.056 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.30 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.25 | 1.16 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.66 | 1.21 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.49 | 2.34 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.27 | 3.20 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.23 | 3.50 |
| Stenhousemuir FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.90 | 1.076 |
| Alloa Athletic FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.20 | 1.042 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.58 | 1.22 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Stenhousemuir FC | Alloa Athletic FC |
|---|---|
|
(0)
1.67
|
(0)
2.00
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.