|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
13.50 | 5.55 | 1.18 | 3.95 | 1.086 | — |
(+1.5) 1.77 |
(-1.5) 1.909 |
(2.5) 2.07 |
(2.5) 1.65 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(62)
|
Handicapmarkeder
(16)
|
|
I Alt-markeder
(39)
|
Markeder På Mål
(42)
|
Halvlegsmarkeder
(69)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
VfL Wolfsburg Kvinder Vinder
13.50
|
|
Uafgjort (Draw)
5.55
|
|
FC Bayern München Kvinder Vinder
1.18
|
|
VfL Wolfsburg Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
3.95
|
|
VfL Wolfsburg Kvinder Vinder Eller FC Bayern München Kvinder Vinder
1.086
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Af Pokalturnering
|
|
VfL Wolfsburg Kvinder
6.85
|
|
FC Bayern München Kvinder
1.069
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| VfL Wolfsburg Kvinder | Uafgjort (Draw) | FC Bayern München Kvinder |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
19.00
|
(1 - 1)
6.75
|
(0 - 1)
5.20
|
|
(3 - 1)
64.00
|
(2 - 2)
15.50
|
(0 - 2)
4.10
|
|
(3 - 2)
53.00
|
(3 - 3)
71.00
|
(1 - 2)
5.75
|
|
(0 - 3)
6.55
|
||
|
(1 - 3)
9.70
|
||
|
(2 - 3)
25.00
|
||
|
(0 - 4)
15.25
|
||
|
(1 - 4)
22.00
|
||
|
(2 - 4)
53.00
|
||
|
(0 - 5)
41.00
|
||
|
(1 - 5)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| VfL Wolfsburg Kvinder | FC Bayern München Kvinder |
|---|---|
|
(+1.0)
2.86
|
(-1.0)
1.333
|
|
(+1.5)
1.77
|
(-1.5)
1.909
|
|
(+2.0)
1.31
|
(-2.0)
2.96
|
|
(+2.5)
1.185
|
(-2.5)
3.92
|
|
(+3.0)
1.02
|
(-3.0)
8.30
|
|
(+3.5)
1.007
|
(-3.5)
9.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.20
|
(1.5)
1.095
|
|
(2.0)
3.90
|
(2.0)
1.178
|
|
(2.5)
2.07
|
(2.5)
1.65
|
|
(3.0)
1.52
|
(3.0)
2.24
|
|
(3.5)
1.30
|
(3.5)
2.97
|
|
(4.0)
1.086
|
(4.0)
5.40
|
|
(4.5)
1.057
|
(4.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.78 | 1.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VfL Wolfsburg Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.81
|
(0.5)
1.83
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
3.72
|
|
(1.5)
1.098
|
(1.5)
5.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.39 | 1.47 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Bayern München Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.875
|
(1.5)
1.33
|
|
(2.0)
1.93
|
(2.0)
1.76
|
|
(2.5)
1.40
|
(2.5)
2.63
|
|
(3.0)
1.096
|
(3.0)
5.20
|
|
(3.5)
1.056
|
(3.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.68 | 1.99 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| VfL Wolfsburg Kvinder Scorer | 1.83 | 1.81 |
| Begge Hold Scorer | 1.83 | 1.81 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.20 | 1.042 |
| VfL Wolfsburg Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 1.83 | 1.81 |
| FC Bayern München Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 1.33 | 2.875 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.56 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.56 | 1.41 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.32 | 3.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.83 | 1.81 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.66 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 7.20 | 1.041 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.75 | 1.052 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.20 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.97 | 1.69 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.63 | 1.39 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.03 | 1.65 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.86 | 1.78 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.82 | 1.82 |
| VfL Wolfsburg Kvinder Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.85 | 1.049 |
| FC Bayern München Kvinder Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.55 | 2.20 |
| FC Bayern München Kvinder Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.50 | 1.23 |
| FC Bayern München Kvinder Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 8.90 | 1.013 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.28 | 1.26 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.40 | 2.60 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 8.80 | 1.015 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.