|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.22 | 3.42 | 2.68 | 1.35 | 1.222 | 1.51 |
(0) 1.69 |
(0) 2.03 |
(2.5) 2.04 |
(2.5) 1.63 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(27)
|
Hovedmarkeder
(34)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(37)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder
2.22
|
|
Uafgjort (Draw)
3.42
|
|
Girona Kvinder Vinder
2.68
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.35
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder Eller Girona Kvinder Vinder
1.222
|
|
Girona Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.51
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Semifinale
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder
1.727
|
|
Girona Kvinder
1.97
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| CE Sant Gabriel Kvinder | Girona Kvinder |
|---|---|
|
(0)
1.69
|
(0)
2.03
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.00
|
(1.5)
1.168
|
|
(2.0)
3.14
|
(2.0)
1.27
|
|
(2.5)
2.04
|
(2.5)
1.63
|
|
(3.0)
1.615
|
(3.0)
2.06
|
|
(3.5)
1.39
|
(3.5)
2.59
|
|
(4.0)
1.166
|
(4.0)
4.05
|
|
(4.5)
1.12
|
(4.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CE Sant Gabriel Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.84
|
(1.0)
1.32
|
|
(1.5)
1.71
|
(1.5)
1.909
|
|
(2.0)
1.30
|
(2.0)
2.94
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Girona Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.44
|
(1.0)
1.43
|
|
(1.5)
1.571
|
(1.5)
2.11
|
|
(2.0)
1.197
|
(2.0)
3.64
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.73 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder
3.04
|
|
Uafgjort (Draw)
1.98
|
|
Girona Kvinder Vinder
3.54
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.198
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder Eller Girona Kvinder Vinder
1.64
|
|
Girona Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| CE Sant Gabriel Kvinder | Girona Kvinder |
|---|---|
|
(0)
1.71
|
(0)
1.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.60
|
(0.5)
1.38
|
|
(1.0)
1.69
|
(1.0)
1.94
|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
2.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.04 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CE Sant Gabriel Kvinder) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.101
|
(1.0)
5.25
|
|
(1.5)
1.041
|
(1.5)
7.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Girona Kvinder) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.066
|
(1.0)
6.20
|
|
(1.5)
1.022
|
(1.5)
8.30
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.