Basketball
|
Indiana Pacers
— New York Knicks
09 May 02:00
|
Series Score 0:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cleveland Cavaliers
— Boston Celtics
10 May 01:00
|
Series Score 0:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dallas Mavericks
— Oklahoma City Thunder
10 May 03:30
|
Series Score 0:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Denver Nuggets
— Minnesota Timberwolves
11 May 03:30
|
Series Score 0:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Monaco
— Fenerbahce
19:00
|
Series Score 2:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Barcelona
— Olympiacos
21:00
|
Series Score 2:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
New York Liberty
— Washington Mystics
15 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Indiana Fever
— Connecticut Sun
15 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Minnesota Lynx
— Seattle Storm
15 May 04:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Phoenix Mercury
— Las Vegas Aces
15 May 04:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Chicago Sky
— Dallas Wings
16 May 02:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atlanta Dream
— Los Angeles Sparks
16 May 04:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bakken Bears
— FOG Naestved
09 May 19:15
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
UNICS
— Lokomotiv-Kuban
18:00
|
Series Score 1:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
CSKA Moscow
— Zenit St Petersburg
10 May 13:00
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Chemnitz
— Braunschweig
18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rostock Seawolves
— Crailsheim
18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wurzburg
— Heidelberg
18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alba Berlin
— Bonn
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ludwigsburg
— Bayern Munchen
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brose
— Rasta
09 May 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ratiopharm Ulm
— Oldenburg
09 May 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tubingen
— Hamburg Towers
09 May 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gottingen
— Mitteldeutscher
09 May 18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Umana Venezia
— Reggio Emilia
11 May 20:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Virtus Bologna
— Derthona
11 May 20:45
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Olimpia Milano
— Trento
12 May 18:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Leonessa Brescia
— Pistoia
12 May 20:45
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Panathinaikos
— Promitheas Patras
10 May 19:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Guangdong Southern Tigers
— Liaoning Flying Leopards
13:35
|
Series Score 2:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
NorthPort Batang Pier
— Terrafirma Dyip
13:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Antwerp Giants
— Belfius Mons-Hainaut
20:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Limburg United
— Kangoeroes Mechelen
20:30
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Oostende
— Leuven Bears
20:30
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Spirou Charleroi
— Liege
20:30
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Groningen
— Basketball Academie Limburg
19:30
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Landstede Zwolle
— LWD Basket
19:30
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Den Bosch
— Yoast United
20:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Zorg en Zekerheid Leiden
— Feyenoord
20:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Partizan
— Buducnost Podgorica
10 May 19:00
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Al Riyadi Beirut
— Shahrdary Gorgan
20:45
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Boca Juniors
— Argentino
09 May 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Obras Sanitarias
— Quimsa
09 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Instituto de Cordoba
— Union
09 May 02:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Platense
— Gimnasia y Esgrima
09 May 02:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
CASA de Padua
— Instituto Sarmiento
09 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia y Esgrima de Ituzaingo
— Midland
09 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
SoMiSA de San Nicolas
— Colon de Chivilcoy
09 May 02:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Boca Juniors U-22
— Argentino U-22
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Platense U-22
— Gimnasia y Esgrima Comodoro Rivadavia U-22
22:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klosterneuburg Dukes
— UBSC Graz
09 May 18:00
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Traiskirchen Lions
— Oberwart Gunners
09 May 18:00
|
Series Score 0:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Nacional Potosi
— Carl A-Z Oruro
09 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
La Paz
— Juan Misael Saracho
09 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Siroki
— Bosna Sarajevo
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Borac Banja Luka
— Mladost
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sloboda
— Igokea
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Paulistano
— Franca
09 May 00:00
|
Series Score 0:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sao Paulo
— Minas
09 May 01:00
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bauru
— Vasco da Gama
10 May 00:30
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cearense
— Flamengo
10 May 00:30
|
Series Score 0:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Corinthians U-20
— Bax Catanduva U-20
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
LSB
— Vera Cruz Campinas
09 May 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Santo Andre
— Ituano
09 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Chernomorets
— Balkan
18:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|