Handball
|
Greece
— Netherlands
16:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Romania
— Czech Republic
16:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Faroe Islands
— North Macedonia
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Spain
— Serbia
21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Iceland
— Estonia
21:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Georgia
— Austria
09 May 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lithuania
— Hungary
09 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Poland
— Slovakia
09 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Slovenia
— Switzerland
09 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Italy
— Montenegro
09 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Portugal
— Bosnia and Herzegovina
09 May 20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Flensburg-Handewitt
— Dinamo Bucuresti
25 May 16:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Rhein-Neckar Lowen
— Fuchse Berlin
25 May 18:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Fredericia
— Ribe-Esbjerg
16 May 18:30
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||
|
|
Aalborg
— Skjern
16 May 20:30
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||
|
|
Esbjerg
— Nykobing
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Herning-Ikast
— Odense
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kobenhavn
— Viborg
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Silkeborg-Voel
— SonderjyskE
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Buxtehuder
— Bietigheim
19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kristiansand
— Larvik
18:15
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Brest Bretagne
— Metz
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Onnereds
— Skuru
19:00
|
Series Score 1:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Olympiacos Pireas
— Drama
15 May 17:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||
|
|
PAOK
— AEK
18 May 17:00
|
Series Score 0:1
| ||||||||||||||||
|
|
PAOK
— Pylaias
19:30
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ramat HaSharon
— Maccabi Rishon Le Zion
18:00
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Slovan Duslo Sala
— Iuventa Michalovce
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Plzen
— Zora Olomouc
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Zaglebie Lubin
— MKS PR Gniezno
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Piotrkow Trybunalski
— Gminy Kobierzyce
20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
SPR JKS Jaroslaw
— MKS Kalisz
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Start Elblag
— Galychanka
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
CSU Stiinta Bucuresti
— Bucuresti
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hungary U-20
— Germany U-20
10 May 17:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Serbia U-20
— Croatia U-20
10 May 18:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Norway
— Croatia
09 May 19:15
|
|||||||||||||||||
|
|
Portugal U-20
— Spain U-20
09 May 22:30
|
|||||||||||||||||
|